Yıldız & Kor Hukuk ve Danışmanlık

Hakkımızda

     2018 yılında kurulan hukuk ve danışmanlık şirketimiz, kurulduğu tarihten itibaren yerli ve yabancı sermayeli tüzel ve gerçek kişilere sunmuş olduğu danışmanlık hizmetleri ile oluşan mesleki birikimiyle, müvekkillerine daha iyi hizmet verebilme amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.

     Hukuk ofisimiz, gerçek ve tüzel kişilere özel hukuk ve kamu hukuku alanında ihtiyaç duyduğu hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetlerini sunmaktadır. Danışmanlık hizmetlerimiz ofiste yüz yüze sunulmakla birlikte, müvekkil tarafından talep edilmesi halinde online kanallardan ya da ofis dışı mekanlarda da verilmektedir.

     Ofisimiz ağırlıklı olarak özel hukuk alanında hizmet vermekte olan üç avukat, hukuk danışmanlarımız, icra ve hukuk departmanlarında görev alan iki stajyer avukat, bir idari işler müdürü ve iki adet icra takip elemanı ile ve adliyelerde kurulu çeşitli icra takip organizasyonu yapan isimlerle birlikte ortak çalışmalar yaparak müvekkillerine en iyi hizmeti ve en yüksek tahsilât oranlarını sağlamak amacıyla çalışmaktadır.